TOPlist

O nás

Jsme mladá společnost, avšak členové týmu mají dlouholeté zkušenosti z předchozích působení. Nabízíme tvorbu studií, projektových dokumentací a vlastní realizaci staveb všech odvětví. Dodáváme stavby na klíč jako generální dodavatel, či dodáváme jednotlivé stavební a technologické celky a provádíme montážní a řemeslné práce. Specializujeme se zejména na stavby zemědělské a průmyslové, rekonstrukce i novostavby.

Využíváme našich bohatých zkušeností, spolupracujeme s erudovanými odborníky, osvědčenými obchodními partnery a sledujeme nejnovější technologie a poznatky v příslušných oborech.

Působíme na celém území Čech, Moravy i Slovenska.

eu Název projektu: Pořízení nových technologií ve společnosti Stavoprojekt Tábor Operační program podnikání a inovace pro konkurenceschopnost 2014–2020 Výzva VIII. programu podpory TECHNOLOGIE Hlavním cílem programu podpory a Výzvy je formou dotací podporovat zvyšování počtu realizovaných nových podnikatelských záměrů malých podniků, přispívajících rozvoji regionů a zvyšování zaměstnanosti. V rámci realizace projektu dojde k pořízení pásového minirýpadla. TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM FONDEM PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVEM PRŮMYSLU A OBCHODU ČR.